Lithuanian English

Riedučiai

Riedučiai aktyviam laisvalaikiui: Internetinėje parduotuvėje

Riedučiai – tai bėgimo ir važiavimo dviračiu privalumai kartu sudėjus. Pagrindinė apkrova lekiant riedučiais tenka klubų raumenims, todėl šioje zonoje riebalai greitai sudega. Nepaisant to kūnas dirba labai simetriškai. Jis gauna tolygias apkrovas į kojas, rankas, nugarą, mentis. Tai nesukuria smūgių į sąnarius kaip bėgimas.

 

KAIP IŠSIRINKTI RIEDUČIUS?

Freestyle riedučiai

Freestyle važinėjimo stilius tiems, kurie nori kažko ypatingo savo laisvalaikyje. Freestyle tipo riedučiai užburia savo galimybėmis. Jie puikus pasirinkimas pamėgusiems fitnio ar pramoginius riedučius, tačiau norintiems kažko ypatingo.
SEBA Freeskate, Powerslide,.

Aggressive (rampiniai) riedučiai

Rampiniai riedučiai gaminami kiek įmanoma tvirtesni ir manevringesni. Jų konstrukcija masyvi, atlaikanti didelį krūvį. Agresyvieji riedučiai skirti šuoliams nuo tramplinų, slydimui turėklias, nuvažiavimui nuo laiptų, ir kitiems efektingiems triukams. Šie riedučiai nėra greiti ir patogūs ilgoms distancijoms, tad neverta planuoti ilgesnių kelionių parko takais. Riedučių riedėjimo greitis priklauso ne tik nuo greitų ir kokybiškų guolių bei ratukų, bet ir nuo riedėjimo technikos, riedutininko patierties ir treniruotų kojų.