Lithuanian English

Naudota įranga

Tai demonstravimui arba testams naudota įranga. Dažnai tik keletą kartų parodymams naudotas inventorius yra puikaus stovio bet gerokai mažesne kaina. Dažnai vienintelis skirtumas- ji jau buvo išpakuota. Ieškantiems prekės tik savo naudojimui tai puiki alternatyva įsigyti norimą daiktą už mažesnę kainą. Dažniausiai šios kategorijos prekėms garantija netaikoma, bet yra ir išimčių. Taip čia rasite komiso pagrindais priimtų naujų arba naudotų prekių.

 

HQ Matrixx 15m SH

HQ Matrixx– naujausias HQ kūrinys, pratesiantis sėkmingą šios kompanijos uždarų celių aitvarų seriją. Tai visiškai naujos kartos ir technologijų aitvaras, skirtas visiems paviršiams- vandeniui, sausumai ir sniegui. Ko gero, tai geriausias uždarų celių aitvaras rinkoje.

 

Fanatic Falcon 293 burlentė

Burlentė Fanatic Falcon 293. mažai naudotas komplektas

Su kojakilpėmis ir vairu.

Ilgis: 282 cm, plotis 56 cm,

Talpa:108 litrai.
Simmer Style Race 6,5. burė su krepšiu.

Naujas Gikas Tiger su trapvirvėmis ir apsauga bei starto virve.
Carbon stiebas su dėklu.

Stiebo prailgintojas Neilpryde su apsauga.

Komplekto vertinimas : 9/10

 

RRD Placebo 133x40cm

RRD Placebo 2011m  dvikryptė lenta 133x40cm.

Pilnas komplektas: padai, kilpos, kiliukai, rankena.

Gamintojas: RRD (Italija).

 

Pirštinės Gants Snowboard SH- M

Apsauginės pirštinės FlexPro 1

Apsauginės M dydžio pirštinės snieglentininkams su integruotu apsauginiu įtvaru. Testinės, naudotos.  Flexmeter Gants Snow- apsauginės pirštinės (testinės, naudotos) snieglentininkams su patentuota riešo apsauga. Sukurtos sporto traumų medikų. Tinka mėgėjams ir profesionalams. Su vidiniu įtvaru, apsaugančiu riešo zoną nuo traumų.