Lithuanian English

Pramoginiai

Pramoginiai aitvarai, tai 1 arba 2 lynų aitvarai. Juos lengvai gali skraidinti net vaikai nuo 5 metų. Pagaminti iš spalvoto nailono arba polysterio ir stiklo pluošto rėmo. Lengvai surenkami ir išrenkami. Šie spalvingi dangaus žaislai puiki pramoga visai šeimai. Komplekte: aitvaras, valdymo lynai, rankenos ir dėklas aitvarui. Pramoginiams aitvarams tinkamiausias nelabai stiprus vėjas. Visoje Lietuvoje pristatymas  per 2-3 darbo dienas.  Nurodyta kaina-vieno aitvaro kaina su PVM. Perkantiems didesnius kiekius (didmena) taikome ypatingas kainas. Pas mus didžiausias pasirinkimas Baltijos šalyse.


Kalmaras

100x 800 cm. Lengvai kylantis berėmis aitvaras su 7 metrų uodega- čiuptuvais. Šiam aitvarui nebaisus net labai stiprus vėjas. Spalvingas, kompaktiškas ir puikiai skrendantis- puiki atrakcija visai šeimai. Supakuotas telpa rankinėje, tad keliaujant  ji galima pasiimti su savimi. Paruoštas skristi

 

Burlaivis

 

100x90cm. Spalvingas aitvaras galintis papuošti ne tik dangų bet ir interjerą. Tai gali būti originali ir vertinga dovana. Lengvai sudedamas ir išardomas, telpa nedideliame krepšyje. Pagamintas iš atsparaus nailono ir stiklo pluošto vamzdelių. Šis įspūdingas aitvaras ne tik gražus bet ir puikiai skrenda. Pučiant stabiliam vėjui aitvaras-burlaivis grakščiai „plaukia“ danguje. Paruoštas skristi.

 

Boulingas

  

 260x150cm. Didelis ir neįtikėtinai stabilus aitvaras. Paruoštas skristi.

 

Medūza

500x110cm. Stabilus aitvaras su daugybe ilgų odegų-čiuptuvų. Nerekomenduojama skraidinti pučiant stipriams vėjui.

 

Driežas

80x500 cm. Aitvaras, kylantis net pučiant silpnam vėjui. Šiam driežui rekomenduojamas nestiprus vėjas. Paruoštas skristi.

 

Gyvatė  

60×1500 cm. Danguje besirangantis aitvaras su įspūdingo 15 metrų ilgio uodega. Šiam aitvarui nebūna abejingų. Tinka bet kokiam vėjui. Paruoštas skristi

 

Karpis

    

500x100cm. Spalvingas kiekvieno mažojo žvejo laimikis danguje. Šiam aitvarui reikia stipresnio vėjo.

 

Ryklys

                             

600x100cm. Jūrų plėšrūnas tikra puošmena danguje . Šiam aitvarui reikia stipresnio vėjo. Abu aitvarai kompaktiškai supakuojami nedideliame dėkle, tad juos patogu transportuoti.  Tvirti, puikiai skrendantys- puiki ir originali dovana. Paruoštas skristi.

 

Šikšnosparnis

140x50cm. Vienas populiariausių vaikų tarpe. Didelis, lengvai kylantis net pučiant silpnam vėjui. Tampant lyną plasnoja sparnais ir „nardo“ danguje tarsi tikras. Paruoštas skristi.

 

Auksinė žuvelė

110x180cm. Lengvai valdomas net pačių mažiausių aitvarų skraidintojų. Greitai surenkamas. Sudėtas labai kompaktiškas. Paruoštas skristi.

 

Laumžirgis

 

190x100cm. Spavingas, plasnojantis aitvaras. Tinkamas net patiems mažiausiems aitvarų gerbėjams. Paruoštas skristi

 

Tropikų žuvis


190x100cm. Spalvingas lengvai kylantis aitvaras. Paruoštas skristi.

 

Šypsenėlė


120x75cm. Nuotaikingas lengvai kylantis aitvaras. Paruoštas skristi.

 

Boružė

140x110cm. Spavingas, plasnojantis aitvaras. Paruoštas skristi.